Rok za dostavljanje prijedloga projekata izgradnje, rekonstrukcije i održavanja infrastrukturnih objekata, koji će se koristiti u procesu izrade Plana kapitalnih investicija opštine Prnjavor za period 2019-2021. godina produžen je do 1. februara 2019. godine. Opštinska uprava opštine Prnjavor poziva zainteresovane subjekte (savjeti mjesnih zajednica, organizacije civilnog društva, privredni subjekti, preduzetnici, javne ustanove i druge organizacije) sa područja opštine Prnjavor da dostave prijedloge projekata na propisanom obrascu, i to: lično u zgradu opštine Prnjavor, Odjeljenje za stambeno-komunalne poslove i investicije, poštom na adresu: Opština Prnjavor, Karađorđeva 2, sa naznakom Timu za izradu Plana kapitalnih investicija ili elektronskom poštom na adresu [email protected] (u slučaju dostave elektronskom poštom potrebno dostaviti potpisanu i skeniranu verziju prijedloga projekta). Obrazac zahtjeva dostupan putem linka – prijavni obrazac za kandidovanje prijedloga projekata izgradnje, rekonstrukcije i održavanja infrastrukturnih objekata za potrebe izrade Plana kapitalni investicija opštine Prnjavor.