Odjeljenje za prostorno uređenje Opštinske uprave opštine Prnjavor obavještava građane i stručnu javnost da će se dana 09.07.2020. godine sa početkom u 10:00 časova, u prostorijama Opštine Prnjavor (bijela zgrada), održati javna rasprava na  izmjenu dijela regulacionog plana „Istok 2, istok 3 i jug 1“ (izmjena III).

U okviru javne rasprave razmatraće se sve primjedbe, prijedlozi i mišljenja na nacrt gore navedenog regulacionog plana.

Sve informacije vezane za javnu raspravu mogu se dobiti lično u Odjeljenju za prostorno uređenje, putem imejla [email protected] i na broj telefona 051/660-905.

Napomena: na javnoj raspravi obavezno je nošenje zaštitnih maski a sve u skladu sa novonastalom situacijom, te mjerama zaštite od širenja korona virusa.