Na 48. redovnoj sjednici SO Prnjavor, koja će biti održana u utorak, 5. jula, naći će se 12 tačaka dnevnog reda. Odbornici će između ostalog raspravljati o prijedlogu Odluke o dopunama Odluke o načinu raspodjele finansijskih sredstava političkim strankama iz budžeta Opštine Prnjavor, prijedlog Odluke o utvrđivanju nacrta izmjene i dopune dijela Regulacionog plana poslovno-turističke zone „Vijaka“, prijedlog Odluke o visini vrijednosti nepokretnosti po zonama na teritoriji opštine Prnjavor, prijedlog Odluke o prodaji garaže, prijedlog Odluke o osnivanju Javne ustanove Dječiji vrtić „Naša radost“ Prnjavor, prijedlog Odluke o utvrđivanju kriterijuma za izbor i imenovanje direktora u Javnoj ustanovi Dječiji vrtić „Naša radost“ Prnjavor i raspisivanju javnog konkursa, prijedlog Odluke o usvajanju Strategije vodosnabdijevanja na području opštine Prnjavor za period 2016-2020. godine, te prijedlog Odluke o utvrđivanju naziva ulica.

Na novom skupštinskom zasjedanju će se naći još i Odluke, rješenja i zaključci imovinsko-pravne službe, Informacija o stanju u nevladinom sektoru na području opštine Prnjavor, Informacija o realizaciji Programa razvoja civilne zaštite u oblasti zaštite i spasavanja opštine Prnjavor, te biti imenovana Komisija za sprovođenje postupka po Javnom konkursu za izbor i imenovanje direktora Javne ustanove Dječiji vrtić „Naša radost“ Prnjavor.