Прву бебу рођену у 2019. години у прњаворском породилиштву посјетили су данас начелник општине, Дарко Томаш и предсједник Скупштине општине, Жељко Симић.

Бебу Игора даривали су златним дукатом, а мајци Бојани уручили су пригодне поклоне. Прва беба рођена у Новој години у Прњавору је Игор Цвијетић, друго дијете у породици Цвијетић. Мајка Бојана рекла је да је пород прошао одлично и да је Игор рођен на Бадњи дан. „Захваљујем се доктору Цвијановићу и цијелом медицинском особљу на третману, као и начелнику општине и предсједнику Скупштине на поклонима“, рекла је Цвијетић.

Начелник Томаш је пожелио породици Цвијетић да буде више дјеце, те нагласио да је ово најљепши божићни поклон и породици Цвијетић и општини Прњавор. „Ово је разлог зашто сви требамо уложити напоре да ово породилиште опстане још најмање оволико година, колико је до сада било овдје. Моја захвалност и докторима и бабицама, као и руководству Дома здравља, јер улажу огроман напор да ово породилиште буде на високом нивоу. Локална управа ће им пружити пуну подршку“, рекао је Томаш. Игор Цвијетић, првa беба рођена је шестог јануара у 23:30 часова, тешка је 4250 грама и дуга 56 центиметара.