Večeras je na sportskim terenima kod Centra srednjih škola „Ivo Andrić“ u Prnjavoru sa radom počelo klizalište koje će građanima, ukoliko dozvole vremenski uslovi, biti na raspolaganju do 1. marta.

Početku rada klizališta prisustvovao je i načelnik opštine Darko Tomaš koji je napomenuo da je, kao i svake godine, opština Prnjavor obezbijedila po jednu besplatnu ulaznicu za sve učenike osnovnih škola sa područja lokalne zajednice.

„Imali smo u planu još u januaru postaviti klizalište, ali smo čekali da temperatura vazduha bude pogodna jer je podloga pravi led.  Nadam se da će naši mladi sugrađani uživati u ovom zimskom sportu, a oni koji već nisu, naučiti klizati“ , rekao je Tomaš.

Klizalište će raditi svakim danom od 11.00 do 22.00 časa, a cijena ulaznice u koju je uračunato i iznajmljivanje klizaljki je 4,00 KM.