Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш и директор предузећа „МИГ ЕЛЕКТРО“ д.о.о. Мркоњић Град, Милан Богојевић потписали су данас уговор о изградњи јавне расвјете у двије градске улице. „Улице Вељка Миланковића и Цвјетка Поповића добиће нову лед расвјету у наредних 30 дана. Сматрали смо, да су ове двије улице приоритет, када је у питању јавна расвјета, будући да се ради о улицама које немају скоро никакву расвјету“, рекао је Томаш. Он је напоменуо, да је прошле године извршена замјена расвјетних тијела у Светосавској улици и на Тргу српских бораца и да је ово наставак активности на изградњи јавне расвјете у центру града. Директор предузећа „МИГ ЕЛЕКТРО“, д.о.о. Мркоњић Град, Милан Богојевић, рекао је да ће радови бити изведени квалитетно и у планираном року. Вриједност уговора о изградњи лед расвјете у двије улице у ужем центру граду износи 87.000 КМ.