Јавна расправа о нацрту буџета општине Прњавор за 2017. годину биће одржана у уторак 20. децембра са почетком у 19:00 часова у просторијама ЈУ Центар за културу.  Заинтерeсовани грађани увид у документ могу извршити овдје или непосредно у шалтер сали Општинске управе Прњавор, мјесним канцеларијама Општинске управе Прњавор и у Одјељењу за финансије, канцеларија 19 у времену од 07 – 15h   сваким радним даном почев од 16.12. до 20.12.2016. Све примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити путем e-mail-а: [email protected] до дана одржавања јавне расправе или на јавној расправи. Позивамо буџетске кориснике, представнике савјета мјесних заједница, јавних предузећа и установа, удружења грађана и заинтересоване грађане општине Прњавор да узму активно учешће у јавној расправи.