Општинска управа општине Прњавор покренула је процес ажурирањa Стратегије развоја општине, у оквиру којега је потребно прикупити пројектне идеје за секторе економског и друштвеног развоја, као и заштиту и унапређење животне средине. Пројектне идеје треба доставити у облику приједлога, а лица заинтересована за учешће у наведеним активностима форму пројектног приједлога могу преузети овдје. Попуњене пројектне обрасце потребно је доставити путем електронске поште на адресу [email protected] . У циљу лакше израде пројектног приједлога дат је и примјер попуњеног образца (пројектни образац – примјер). У наредним фазама ажурирања Стратегије развоја пројектне идеје ће бити разматране у сарадњи Општинског развојног тима и релевантних субјеката из локалне заједнице. Идеје које доприносе остварењу секторских циљева, које су достављене у форми пројектног обрасца и за које се могу обезбиједити ресурси и средства потребна за имплементацију могу бити уврштене у ажурирану Стратегију развоја. За све додатне информације контактирати Одјељење за локални економски развој и друштвене дјелатности Општинске управе општине Прњавор на број телефона 051/663-740, локал 212. Имплементација Стратегије развоја општине Прњавор траје већ пет година и методологија према којој је израђена Стратегија у овом периоду предвиђа осврт на реализацију и остварене промјене у локалној заједница, као и усаглашавање елемената Стратегије за наредни трогодишњи период.

Пројектни образац

Пројектни образац – примјер