Javna rasprava o nacrtu budžeta opštine Prnjavor za 2019. godinu biće održana u subotu, 15. decembra sa početkom u 17:00 časova u prostorijama JU Centar za kulturu.  Zainteresovani građani uvid u dokument mogu izvršiti na zvaničnoj veb stranici opštine Prnjavor www.opstinaprnjavor.net  ili neposredno u šalter sali Opštinske uprave Prnjavor, mjesnim kancelarijama Opštinske uprave Prnjavor i u Odjeljenju za finansije, kancelarija 19 u vremenu od 07 – 15h   svakim radnim danom do 14.12.2018.godine. Primjedbe, prijedloge i sugestije građani mogu dostaviti putem mejla: [email protected] do dana održavanja javne rasprave, ili u toku javne rasprave. Pozivamo budžetske korisnike, predstavnike savjeta mjesnih zajednica, javnih preduzeća i ustanova, udruženja građana i zainteresovane građane opštine Prnjavor da uzmu aktivno učešće u javnoj raspravi.

nacrt budžeta za 2019. godinu