Јавна расправа о нацрту буџета општине Прњавор за 2019. годину биће одржана у суботу, 15. децембра са почетком у 17:00 часова у просторијама ЈУ Центар за културу.  Заинтерeсовани грађани увид у документ могу извршити на званичној веб страници општине Прњавор www.opstinaprnjavor.net  или непосредно у шалтер сали Општинске управе Прњавор, мјесним канцеларијама Општинске управе Прњавор и у Одјељењу за финансије, канцеларија 19 у времену од 07 – 15h   сваким радним даном до 14.12.2018.године. Примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити путем мејла: [email protected] до дана одржавања јавне расправе, или у току јавне расправе. Позивамо буџетске кориснике, представнике савјета мјесних заједница, јавних предузећа и установа, удружења грађана и заинтересоване грађане општине Прњавор да узму активно учешће у јавној расправи.

нацрт буџета за 2019. годину