Одјељење за пољопривреду, водопривреду и шумарствo Општинске управе општине Прњавор обавјештава заинтересоване пољопривредне произвођаче да представници фирме “Carl Kuehne” d.o.o. из Козарске Дубице која се бави организовањем уговорене производње краставаца корнишона, организују информативни састанак који ће бити одржан 13. марта 2017. године (понедјељак) са почетком у 12,00 часова у просторијама ЈУ Центар за културу Прњавор. Представници фирме “Carl Kuehne” ће презентовати планиране активности везане за производњу и откуп краставаца-корнишона на подручју општине Прњавор. За све додатне информације пољопривредни произвођачи могу се обратити у канцеларије Одјељења или путем контакт телефона 051/660-860.