Јавна расправа о Нацрту буџета општине Прњавор за 2020. годину биће одржана у понедјељак, 25. новембра са почетком у 17.00 часова у просторијама ЈУ Центар за културу.

Заинтересовани грађани увид у документ могу извршити путем линка – нацрт буџета за 2020. годину или непосредно у шалтер сали, мјесним канцеларијама Општинске управе Прњавор и у Одјељењу за финансије, канцеларија 19, у времену од 7.00 до 15.00 часова  сваким радним даном.

Примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити и путем електронске поште [email protected]  до дана одржавања јавне расправе или у току јавне расправе.

Позивамо буџетске кориснике, представнике савјета мјесних заједница, јавних предузећа и установа, удружења грађана и заинтересоване грађане општине Прњавор да узму активно учешће у јавној расправи.