Потписивање уговора о додјели стипендија биће одржано у недјељу, 24. фебруара са почетком у 17:00 часова у просторијама Центра за културу Прњавор. У име ученика стипендиста уговоре ће потписати законски заступници (родитељ или старатељ), а надлежно одјељење Општинске управе позива студенти стипендисте да лично присуствују потписивању уговора.

Истог дана, са почетком у 20:00 часова у Центру за културу биће одржан Избор спортисте за 2018. годину. Награде најуспјешнијим спортистима биће додјељење у категорији годишње признање најуспјешнијим спортистима и екипама (најперспективнији млади спортиста (пионири, кадети) (ж), најперспективнији млади спортиста (пионири, кадети) (м), најуспјешнији спортиста – јуниор (ж), најуспјешнији спортиста – јуниор (м), најуспјешнији спортиста – сениор (м), најуспјешнији спортиста – сениор (ж), најуспјешнија екипа – индивидуални спорт и најуспјешнија екипа – колективни спорт), посебна годишња признања (у категорији „Школски спорт“, у категорији спортиста са инвалидитетом, у категорији ветерана, у категорији рекреативаца, у категорији за врхунски спортски резултат остварен у спортским организацијама ван територије општине Прњавор, најбољи спортски радник, најистакнутији спортски новинар и јубиларне награде) и награда за животно дјело појединцима у области спорта.