Становници улице Милана Тепића данас су добили асфалт. „У пробијање, санацију и асфалтирање улице дужине око 450 метара уложено је више од 100.000 КМ, а наш стратешки циљ је да све улице у граду буду асфалтиране у наредном периоду”, истакао је начелник општине Прњавор, др Синиша Гатарић.

Милан Росић, предсједник Грађевинског одбора поменуте улице, изразио је захвалност начелнику општине Прњавор у име свих становника улице у којој се налази око педесетак домаћинстава.

Петар Станојевић, ратни војни инвалид који је у рату остао без обе ноге, рекао је да за њега асфалтирана улица значи много јер ће му олакшати свакодневницу, те да је макадамски пут био веома отежавајућа околност за његово кретање. „Захвалио би се свима који су допринијели да се улица Милана Тепића асфалтира, јер то ће много значити свим нашим комшијама, а и мени такође“ казао је Станојевић.

prnjavorlive.info