Na sjednici Kolegijuma Skupštine  održanoj danas, usvojen je skraćeni zapisnik sa prethodne sjednice, kao i prijedlog dnevnog reda 24. sjednice Skupštine opštine. Sjednica lokalnog parlamenta je zakazana za 20. mart (srijeda), a odbornici će, između ostalog, razmatrati u formi prijedloga Odluku o dodjeli opštinskih nagrada i priznanja u 2019. godini, Odluku o usvajanju Plana implementacije Strategije razvoja opštine Prnjavor za periodu 2019-2020. godine, Odluku o usvajanju Plana kapitalnih investicija opštine Prnjavor za period 2019-2021. godina, te u nacrtu Odluku o radnom vremenu u ugostiteljskim, trgovinskim, zanatskim, uslužnim i drugim objektima na poručju opštine Prnjavor. Odbornici lokalnog parlamenta razmatraće i izvještaj o radu načelnika opštine i Opštinske uprave za prošlu godinu, kao i izvještaje o poslovanju, te programe rada javnih ustanova i preduzeća. Sjednica počinje u 09:00 časova.

Obavještenje za javnost o održavanju 24. sjednice Skupštine opštine