Na sjednici Kolegijuma Skupštine opštine održanoj u petak, 3. maja usvojen je skraćeni zapisnik sa prethodne sjednice, kao i prijedlog dnevnog reda 25. sjednice Skupštine opštine. Sjednica lokalnog parlamenta je zakazana za srijedu, 15. maj, a odbornici će, između ostalog, razmatrati više odluka o načinu i uslovima prodaje nepokretnosti u vlasništvu opštine Prnjavor, izvještaje o radu Pravobranilaštva Republike Srpske, Sjedište zamjenika Banja Luka i JP „DEP – OT“, Regionalna deponija Banja Luka za prošlu godinu, Informaciju o stanju kriminaliteta, javnog reda i mira i bezbjednosti saobraćaja na području opštine Prnjavor u 2018. godini, Konsolidovani izvještaj o izvršenju budžeta za prošlu godinu, kao i Izvještaj o realizaciji Plana utroška sredstava za tehničko opremanje Teritorijalne vatrogasne jedinice, izgradnju objekata koje koristi Teritorijalna vatrogasna jedinica za svoje aktivnosti i čuvanje vatrogasne opreme za 2018. godinu i Plan utrošaka sredstava za tehničko opremanje Teritorijalne vatrogasne jedinice, izgradnju objekata koje koristi Teritorijalna vatrogasna jedinica za svoje aktivnosti i čuvanje vatrogasne opreme za 2019. godinu. Na dnevnom redu 25. sjednice Skupštine opštine Prnjavor naći će se dvadeset tačaka. Sjednica počinje u 9.00 časova.

Obavještenje o održavanju 25. sjednice Skupštine opštine Prnjavor