SERVISNE INFORMACIJE ZA 20.02.2023. GODINU

POLICIJSKA STANICA: U protekla 24 časa zabilježeno je jedno krivično djelo na području Opštine i jedna saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala tri putnička vozila pri čemu je pričinjena materijalna šteta.

TERITORIJALNA VATROGASNO-SPASILAČKA JEDINICA: U protekla 24 časa dogodile su se dvije intervencije i to jedna u naseljenom mjestu Donja Mravica, dojava o požaru u 13:19, a druga dojava o požaru dogodila se u naseljenom mjestu Donji Galjipovci u 16.36. U oba slučaja radilo se o požaru na niskom rastinju, požari su uspješno lokalizovani..

JZU DOM ZDRAVLjA PRNjAVOR – HITNA POMOĆ: U protekla 24 časa obavljeno je 99 pregleda pacijenata.

KP „VODOVOD“ a.d. PRNjAVOR: Uredno snabdijevanje vodom. Nema planskih isključenja.

RJ ELEKTRODISTRIBUCIJA: Za danas su najavljena planska isključenja struje zbog radova na niskonaponskoj mreži i to:

  • 00 – 14.00 Trafostanica Cer – Okolica,
  • 30 – 12.00 Kulaši Banja,
  • 30 – 14.00 Maleševići I i
  • 00 – 14.00 Donja Ilova, Božunovići.

 

www.prnjavorlive.info