SERVISNE INFORMACIJE ZA 09.12.2022. GODINU

POLICIJSKA STANICA: U protekla 24 časa zabilježena su tri krivična djela i to u mjestima Čorle, Donji Vijačani i Prnjavor. Dogodile su se i dvije nezgode u saobraćaju i to u ulici Beogradskoj, gdje su učestvovali jedno putničko vozilo i pješak, koji je zadobio lakše tjelesne povrede, a u ulici Vida Nježića dogodilo se slijetanje vozila sa kolovoza pri čemu je jedno lice teže povrijeđeno.

TERITORIJALNA VATROGASNO-SPASILAČKA JEDINICA: U protekla 24 časa nije bilo intervencija.

JZU DOM ZDRAVLjA PRNjAVOR – HITNA POMOĆ: obavljeno je 57 pregleda pacijenata.

KP „VODOVOD“ a.d. PRNjAVOR: Zbog rekonstrukcije ulica Ilije i Alekse Malića mogući su prekidi u isporuci vode.

RJ ELEKTRODISTRIBUCIJA: Planirani radovi na niskonaponskoj mreži:

  • Kulaši 2 od 9 do 10:30 i
  • Donji Smrtići – Tošići od 9 do 13 časova.

 

www.prnjavorlive.info