Ученици четвртог разреда ЈУ „Центар средњих школа Иво Андрић“, економског смјера, организовали су данас вјежбу „Сајам предузећа“, као иновативни облик наставе с циљем промоције предузетничких вјештина и оспособљавања за даљи рад у привреди. Директор школе, Мирела Милијаш захвалила се привредницима са подручја општине Прњавор који су се донацијама укључили у пројекат опремања кабинета за вјежбу ове школе.

Начелник општине, Дарко Томаш, изразио је своје задовољство због креативности младих људи, а похвалио је и директорку и професоре који заједно са ученицима учествују у осмишљавању сајма. Начелник је такође истакао да подржава ове младе људе и њихове професоре и да је Општина Прњавор спремна да помогне у опремању кабинета који служи за практичну наставу.