Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш одржао је састанак са члановима рок групе “Деминутив”. Састанку су присуствовали чланови бенда: Маја Китић, Ања Лукић, Катарина Ћелић, Небојша Вуковић, Огњен Гајић и Немања Данојевић.

Начелник је изразио задовољство досадашњим радом, те захвалио групи “Деминутив” на свим активностима које су проводили у посљедње вријеме како на подручју наше општине, тако и представљајући нашу општину на гостовањима по регији.

У разговору су сумирали до сада реализоване пројекте, те договорили будуће, а све са циљем да се обогати прњаворска музичка сцена.

Једна од главних тема била је и уређење градске музичке вјежбаоне, гдје би општина Прњавор адекватно опремила просторије у којој би сви музичари могли одржавати пробе, те имали могућност снимања професионалних аудио записа.