SAMSUNG CSCНачелник општине Прњавор др Синиша Гатарић обишао је данас грађевинске радове на другој фази проширивања дјечијег вртића „Наша радост“ и том приликом изразио своје задовољство што се радови одвијају по планираној динамици. „Након мање од мјесец дана како су почели радови на другој фази проширивања вртића у току је излијевање плоче, а сви који су нешто зидали и градили знају да је то један посебан догађај у грађевинарству, па смо се окупили да то обиљежимо.“, рекао је начелник Гатарић и додао да радови на проширивању вртића иду планираном динамиком и да ће бити завршени по уговору тј. у року од 60 дана. Пројекат доградње вртића биће завршен до јесени и ријешиће дугогодишњи проблем недостатка смјештајних капацитета у ЈУ Дјечији вртић „Наша радост“, а биће обезбијеђен и нови садржај – смјештај за дјецу млађу од три године тј. јаслице.