U prostorijama Opštinske organizacije “Crveni krst” Prnjavor danas je održan radni sastanak, kome su prisustvovali predstavnici švajcarskog Crvenog krsta na čelu sa direktoricom Mihelom Hinić i predstavnikom glavnih donatora iz Švajcarske, gospodinom Ricusom Jacomettijem, kao i načelnik opštine, Darko Tomaš i v.d. načelnik Odjeljenja za lokalni ekonomski razvoj i društvene djelatnosti, Ljubiša Šikarac.

Domaćin sastanka je bio sekretar Crvenog krsta Prnjavor ,Bojan Šipragić.

Na sastanku se razgovaralo o nastavku aktivnosti na realizaciji projekta ”Starenje i zdravlje”.

“Opština Prnjavor stoji iza projekta sa svim raspoloživim kapacitetima, jer smo prepoznali njegov značaj za našu lokalnu zajednicu”, istakao je načelnik opštine, Darko Tomaš.

U projekat ”Starenje i zdravlje” trenutno je uključeno 65 aktivnih korisnika, a cjelokupan posao obavlja 5 medicinskih sestara i njegovateljica.