У просторијама Општинске организације “Црвени крст” Прњавор данас је одржан радни састанак, коме су присуствовали представници швајцарског Црвеног крста на челу са директорицом Михелом Хинић и представником главних донатора из Швајцарске, господином Ricusom Jacomettijem, као и начелник општине, Дарко Томаш и в.д. начелник Одјељења за локални економски развој и друштвене дјелатности, Љубиша Шикарац.

Домаћин састанка је био секретар Црвеног крста Прњавор ,Бојан Шипрагић.

На састанку се разговарало о наставку активности на реализацији пројекта ”Старење и здравље”.

“Општина Прњавор стоји иза пројекта са свим расположивим капацитетима, јер смо препознали његов значај за нашу локалну заједницу”, истакао је начелник општине, Дарко Томаш.

У пројекат ”Старење и здравље” тренутно је укључено 65 активних корисника, а цјелокупан посао обавља 5 медицинских сестара и његоватељица.