Према тренутној епидемиолошкој ситуацији, на подручју општине Прњавор нема новозаражених лица, док је под здравственим надзором 313 особа. По одобрењу епидемиолога, 1550 лица је изашло из надзора.

У протекла 24 часа, општинска комунална полиција контролисала је 39 лица, која имају рјешење о кућној изолацији и сва контролисана лица су поштовала прописану мјеру.

Припадници Полицијске станице Прњавор, у протекла 24 часа санкционисали су два лица због непоштовања обавезе ношења заштите маске и једно лице због непоштовања полицијског часа.

Закључком Републичког штаба за ванредне ситуације од данас (21.5.2020. године) од 6.00 часова, лица која улазе у Републику Српску не подлијежу мјери кућне изолације.