Данас је у ЈУ „Центар за културу“ Прњавор начелник општине Дарко Томаш организовао пријем за ученике генерације завршних разреда основних и средњих школа са подручја општине и уручио им вриједне награде.

„Од самог почетка школовања циљ ми је био да постигнем изврсне резултате тако да сам пресрећан и поносан што сам све ово постигао. Наставићу са школовањем на Електро техничком факултету у Бања Луци на смијеру Софтверског инжењерства“ казао је Марко Грабас, ученик генерације рачунарско-информатичког смјера ЈУ „ Гимназија“ Прњавор, а уједно и добитник Вукове дипломе.

Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш честитао је свим добитницима награда на оствареним резултатима поручивши да ће локална заједница и у будућности вриједним ученицима увијек бити на располагању за било какав вид помоћи ка остварењу жељених циљева. „Част ми је бити данас овдје са њима. Увјерен сам да ће резултате какве су до сада постизали унаприједити и у будућности и да су добар мотив младим људима“ рекао је Томаш.

Овогодишњи добитници награда су и Бобан Китић, Марко Грбас, Милан Васић, Наташа Мићановић, Софија Ђумић, Вук Њежић, Борис Ђурђевић, Дејана Ђукић, Димитрије Вуковић, Сара Куравица, Немања Савковић, Дијана Новарлић, Емина Дунић, Емилија Живковић, Теодора Давидовић, Марија Новаковић, Сретенка Малетић, Дајана Пилиповић, Лука Сувајац, Ема Рапић, Хелена Топић, Бојана Топић, Јована Слијепчевић, Николина Ивановић, Милош Прелић, Дора Ковачевић, Немања Данојевић, Дијана Лукић, Данило Симић, Савковић Зорана и Видић Паула