У складу са Законом о стратешком планирању и управљањем реазвојем у Републици Српској, Уредбом о спроведбеним документима у Републици Српској и приручником “Израда спроведбених докумената у Републици Српској”, израђен је приједлог Средњорочног плана рада Општинске управе општине Прњавор за период 2023 – 2025. година. Средњорочни план рада је спроведбени документ који операционализује стратешке циљеве, приоритете и мјере из Стратегије развоја општине Прњавор за период 2022 – 2028. година и надлежности Општинске управе општине Прњавор. Сврха му је да се осигура спровођење стратешког оквира са нагласком на оквирна подручја дјеловања, која су дефинисана стратешким документима и која се овим планом операционализују на конкретне пројекте и активности, које ће орган управе спровести у предстојећем трогодишњем периоду.

Овај приједлог се објављује с циљем спровођења консултација са широм јавношћу и прикупљања коментара и препорука, у року од 15 дана од дана објављивања (28.2.2023.год.). Сугестије и коментаре можете слати на меил адресу [email protected] или путем броја телефона 051/660-152. Средњорочни план рада Општинске управе општине Прњавор за период 2023 – 2025. година можете видјети ОВДЈЕ.