Opština Prnjavor obavještava javnost da će se X Regionalni sajam PRIVREDE, POLJOPRIVREDE I TURIZMA „Prnjavor 2020“  održati 23. i 24. marta 2020. Godine, u prostorijama sportske dvorane „Sloga“ u Prnjavoru.

Sajam se održava  u organizaciji „RS Consulting and Trade“ d.o.o. Banja Luka i Opštine Prnjavor.

Ova privredna manifestacija na jednom mjestu okupiće brojne domaće i strane privredne subjekte, ekonomske stručnjake, članove regionalnih i državnih privrednih komora, gradonačelnike i načelnike gradova Republike Srpske, Bosne i Hercegovine, zvanične predstavnike prijateljskih gradova, kao i domaće zvaničnike i inostrane diplomate.

Svi sajamski izlagači i gosti imaće mogućnost da se upoznaju sa privrednim potencijalima opštine Prnjavor, da čuju sve o dosadašnjem razvoju prnjavorske privrede i pozitivnim primjerima iz prakse, ali i da uspostave poslovne kontakte sa drugim privrednicima i učesnicima sajma.

Sajam počinje 23. marta (ponedjeljak) 2020. svečanim otvaranjem u 11.00 časova.

Ovim putem pozivamo sve zainteresovane privredne subjekte i poljoprivredne proizvođače da uzmu učešće na „X Regionalnom sajmu privrede, poljoprivrede i turizma“.

Za sve dodatne informacije, možete se obratiti projektnom timu sajma: [email protected],  na telefone: +387 51 491-197, +387 51 491 – 198 +387 65 882 036, +387 65 900 938, ili službenicima Odjeljenja za lokalni ekonomski razvoj i društvene djelatnosti, zgrada Skupštine opštine Prnjavor, kancelarija br. 44, kontakt telefon 051/660-152, mejl adresa [email protected].

Radujemo se Vašem učešću na „X Regionalnom sajamu privrede, poljoprivrede i turizma – Prnjavor 2020.