„Одјељење за локални економски развој и друштвене дјелатности општине Прњавор, обавјештава породице са троје и више дјеце које до сада нису поднијеле захтјев за Поносну картицу РС, да исто могу учинити путем Шалтер сале Општинске управе општине Прњавор, сваки радни дан у периоду од 07:00 до 15:00 часова. Право пријаве имају породице или родитељи са троје и више дјеце од којих је најмање једно малољетно.

Образац захтјева, као и образац изјаве о сагласности, може се преузети у Шалтер сали (Инфо пулт) у згради Oпштине Прњавор.

Уз захтјев и потписану изјаву потребно је доставити и сљедећу документацију:

• доказ о броју чланова домаћинства (кућна листа),
  • извод из матичне књиге рођених за свако дијете,
  • потврда о пребивалишту подносиоца захтјева (ПБА-3 образац).

За све додатне информације заинтересовани се могу обратити у Одјељење за локални економски развој и друштвене дјелатности Општинске управе општине Прњавор, на телефонски број 051/663-740, лок. 212, лично у канцеларију број 43 или путем мејла [email protected] “.