Комисија за избор корисника бањско – климатске рехабилитације расписала је јавни позив за подношење захтјева ради упућивања 18 ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата, из општине Прњавор у бањско-климатске здравствене установе. Пријавити се могу ратни војни инвалиди од прве до пете категорије и члановима породица погинулих бораца, којима је бањска рехабилитација неопходна као наставак лијечења и опоравка. Рок за подношење пријава је до 12. априла, а захтјеви се достављају у шалтер салу, Општинске управе општине Прњавор. Више информација о условима за пријаву заинтересована лица могу прочитати путем линка – јавни позив за подношење захтјева ради упућивања 18 ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата.