Komisija za izbor korisnika banjsko – klimatske rehabilitacije raspisala je javni poziv za podnošenje zahtjeva radi upućivanja 18 ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata, iz opštine Prnjavor u banjsko-klimatske zdravstvene ustanove. Prijaviti se mogu ratni vojni invalidi od prve do pete kategorije i članovima porodica poginulih boraca, kojima je banjska rehabilitacija neophodna kao nastavak liječenja i oporavka. Rok za podnošenje prijava je do 12. aprila, a zahtjevi se dostavljaju u šalter salu, Opštinske uprave opštine Prnjavor. Više informacija o uslovima za prijavu zainteresovana lica mogu pročitati putem linka – javni poziv za podnošenje zahtjeva radi upućivanja 18 ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata.