Одјељење за просторно уређење Општинске управе општине Прњавор, обавјештава грађане и стручну јавност општине Прњавор, да сваким радним даном од 07.00 до 15.00 часова могу извршити јавни увид у нацрт Студије утицаја на животну средину за пројекат површинског копа – експлоатација техничког грађевинског камена кречњака на лежишту „ГРИЧ“, општина Прњавор, експлоатационе површине cca 16 ha, инвеститора „ГРАДИП“ а.д. Прњавор, у просторијама Одјељења за просторно уређење, Општинске управе општине Прњавор, улица Карађорђева број 2, приземље, соба број 4.

Примједбе и сугестије на нацрт Студије утицаја на животну средину за пројекат површинског копа – експлоатација техничког грађевинског камена кречњака на лежишту „ГРИЧ“, општина Прњавор, експлоатационе површине цца 16 ha, инвеститора „ГРАДИП“ а.д. Прњавор, могу се уписати у књигу приједлога, примједби и сугестија која се такође налази у Одјељењу за просторно уређење, као и доставити у писменој форми поштом Одјељењу за просторно уређење.

Јавна расправа о Студији утицаја на животну средину за пројекат површинског копа – експлоатација техничког грађевинског камена кречњака на лежишту „ГРИЧ“ општина Прњавор, експлоатационе површине цца 16 ha, инвеститора „ГРАДИП“ а.д. Прњавор, одржаће се дана 12.08.2021. године у сали Скупштине општине Прњавор, са почетком у 12.00 h.

Све информације у вези са јавним увидом и одржавањем јавне расправе могу се добити у Одјељењу за просторно уређење и на телефоне број: 051/663-162 или 051/663-740, локал 227.