Данас, 03. октобра 2019. године,  у просторијама Општине Прњавор, уприличено је потписивање споразума о додјели грађевинског материјала за двије породице, породицу Мушиновић и породицу Гребенаревић.

Писмом намјере од 12. децембра 2017. године, Општина Прњавор обавезала се да ће за потребе изградње стамбено-породичне јединице за породицу Мушиновић обезбједити земљиште, што је општина и учинила. Средства за обнову и реконструкцију стамбених јединица обезбједило је Федерално Министарство расељених особа и избјеглица.

Федерално Министарство расељених особа и избјеглица реализује овај пројекат у сарадњи са Општином Прњавор. Начелник општине Дарко Томаш, изразио је своје задовољство поводом ове прилике, те је у име Општине Прњавор упутио ријечи захвалности Федералном Министарству као и задовољство сарадњом на заједничким пројектима.