Danas je potpisan ugovor između Opštine Prnjavor i kompanije „Hidro splet“ d.o.o. Laktaši, u vezi radova na sanaciji mokrih čvorova u Osnovnoj školi „Nikola Tesla“ u Prnjavoru i u područnoj jedinici u Grabik Ilovi. Kompanija „Hidro splet“ je u toku javne nabavke za izvođenje radova bila najpovoljniji ponuđač, a vrijednost predviđenih radova je 163.500 KM.

Načelnik opštine Prnjavor Darko Tomaš je izjavio kako očekuje da radovi budu završeni u ugovorom naznačenom roku od 45 radnih dana, čime će biti zaokružen ciklus radova na Osnovnoj školi „Nikola Tesla“ započet pre tri godine, u koji je do sada uloženo preko 700.00 KM. Osim sanacije mokrog čvora slijedi i uređenje dvorišta škole, te parking prostora. Sa izvođenjem radova će se krenuti odmah po pribavljenoj dokumentaciji neophodnoj za rad.