Начелник општине, Дарко Томаш и извршни директор грађевинског предузећа „ГРАДИП“ из Прњавора, Милан Бијелић потписали су данас уговор о реконструкцији Улицa Алексе и Илије Малића, а укупна вриједности радова је 1.891.349,79 КМ.

Након потписивања уговора, начелник Дарко Томаш истакао је значај с једне стране што ће радове изводити домаћа фирма из Прњавора, а с друге стране ради се о појединачно највећем инфраструктурном пројекту који ће бити реализован у овој години.

Томаш је на основу досадашњих искустава са „Градипом“ изразио увјерење да ће радови на реконструкцији Улицa Алексе и Илије Малића бити изведени квалитетно и у предвиђеном року.

„Ово је једна од најфреквентнијих и најстаријих улица у граду и заслужила је да буде уређена и добије нови изглед који ће одговорити потребама становника“ , рекао је он.

Извршни директор ГП “Градип“, Милан Бијелић појаснио је да је предвиђена комплетна реконструкција коловозне конструкције, замјена инсталација на хидро, електро и канализационој мрежи.

Уговорени рок за завршетак радова је 160 радних дана.

СРНА Т.С.