У Прњавору је данас потписан уговор о санацији пута у мјесној заједници Лишња у дужини од километар и 300, за шта ће из буџета Општине Прњавор бити издвојено 17.945,61 КМ, док ће из буџета Федералног министарства за расељене особе и избјеглице бити издвојено 71.782,44 КМ. Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић рекао је да ће ове активности бити реализоване до краја августа мјесеца, као и да се ради о модернизацији једног пута који заслужује да буде модернизован, обзиром да је ово главна рута пута којом пролазе становници овог дијела општине. „Ради се о асфалтирању централне улице која пролази кроз Лишњу и ова дионица пута је битна за четири мјесне заједнице, Мравицу, Горњу Мравицу, Доње Гаљиповце и Лишњу“, рекао је Гатарић. Извођач радова је предузеће „Мркоњић путеви“, а укупна вриједност уговора је 89.728,05 КМ.