Начелник општине Прњавор Дарко Томаш и представник фирме „МГ Минд“ Младен Галић потписали су данас уговор о изградњи пјешачких стаза у улицама Новака Пивашевића, Хиландарској, Боже Татаревића, Милоша Кондића и војводе Бојовића у Прњавору. Вриједност уговорених радова је 195.000КМ, а комплетан износ средстава обезбиједили су Влада Републике Српске и Министарство за економске односе и регионалну сарадњу.

„Оно што је важно напоменути јесте да су пјешачке стазе везане за основну и средњу школу, да ће тротоари бити изграђени од основне школе ‘Бранко Ћопић’ до сточне пијаце и, с друге стране, до хотела ‘Сити’, те да ће трећи дио пројекта бити реконструкција тротоара од Католичке цркве до бивше зграде Црвеног крста“, изјавио је Томаш, те изразио захвалност Влади Републике Српске и Министарству за економске односе и регионалну сарадњу на финансијској подршци.

Представник фирме „МГ Минд“ Младен Галић истакао је да је рок за реализацију 45 радних рада од почетка изградње, те нагласио да ће радови бити изведени по највишим стандардима.