Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш потписао је данас са предузећем „МГ МИНД“ Мркоњић Град уговор о асфалтирању локалних и некатегорисаних путева на подручју општине Прњавор укупне вриједности 275.000 КМ. Начелник Томаш је након потписивања уговора рекао новинарима да пројекат обухвата пет локалних путева у четири мјесне заједнице, укупне дужине преко три километра. „Пројектом ће бити обухваћене мјесне заједнице Доњи Гаљиповци, Смртићи, Грабик Илова, као и два путна правца у мјесној заједници Поповићи – Кулаши. Овим активностима настављамо да развијамо нашу локалну заједницу и у руралним срединама, што смо и обећали прошле године, када смо већину средстава улoжили у град“, рекао је Томаш, те нагласио да ће ове године у свим мјесним заједницама бити реализован бар један од приоритетних пројеката. Руководилац Радне јединице „МГ МИНД“ у Прњавору Младен Галић истакао је, да ће радови бити изведени квалитетно и по највишим стандардима, те да је рок за извршетак радова 60 радних дана. Радови на асфалтирању пет локалних путева у четири прњаворске мјесне заједнице ће почети кроз десетак дана.