Јуче je у просторијама ЈУ Центар за културу Прњавор одржана јавна расправа о нацрту ревидиране Стратегије развоја општине Прњавор за период 2018-2020. године. Расправи су, поред Начелника општине и представника општинске управе, присуствовали заинтересовани грађани, као и представници привредног и невладиног сектора који су имали прилику да дају своје приједлоге и сугестије на представљени документ.

Нацрт ревидиране Стратегије развоја општине Прњавор за период 2018-2020. година усвојен је на 15. редовној сједници Скупштине општине Прњавор дана 20.03.2018. године. У наредном периоду очекује се упућивање документа у скупштинску процедуру у форми приједлога, чиме ће бити окончан поступак ревизије.