Јавна расправа о Нацрту одлуке о радном времену у угоститељским, трговинским, занатским, услужним и другим објекатима на подручју општине Прњавор одржана је јуче у Центру за културу. Расправи су присуствовали начелник општине, Дарко Томаш, предсједник Скупштине, Жељко Симић, начелник Одјељења за инспекцијске послове, Сузана Шврака са сарадницима, те власници угоститељских, трговинских, занатских, услужних и других објеката, као и заинтересовани грађани. Начелник Одјељења за инспекцијске послове, Сузана Шврака рекла је да су се изнесени приједлози углавном односили на радно вријеме трговинских објеката и њихов рад недјељом. „У наредном периоду радићемо да уобличавању приједлога и сугестија којe смо могли чути на расправи. Будући да је било и писмених приједлога и њих ћемо уврстити у извјештај са јавне расправе који ће се наћи пред одборницима“, истакла је Шврака. Неки од угоститеља предлажу да радно вријеме остане од два часа и да буде универзално, а највећа дискусија водила се око радног времена објеката који се налазе у стамбеним зградама.