У Центру за културу Прњавор данас је одржана  једанаеста сједница Привредног савјета, на којој је представљена анализа „Упитника за пословне субјекте општине Прњавор“. Истраживање је извршено током маја мјесеца када је укупно анкетирано 526 привредних субјеката. Након тога су представљене мјере подршке које су предложене као одговор за ублажавање посљедица пандемије вируса „COVID19” на локалну привреду.

На сједницу се одазвао велики број представника привреде, који су том приликом изразили своја очекивања, те изнијели додатне приједлоге и иницијативе које би по њиховом мишљењу требало да се имплементирају, како би се олакшао њихов рад и омогућио што бржи опоравак од посљедица изазваних пандемијом.

Начелник општине Дарко Томаш захвалио се присутнима на конкретним приједлозима и иницијативама, напомињући да се све иницијативе евидентирају и обрађују, како би се пронашао најефективнији одговор за њихово рјешавање.