Данас је обиљежено 5 година од рестаурације здравственог комплекса Бања Кулаши, а тим поводом отворен је СПА базен са хидромасажом и затворена дневна тераса.

„Данас смо обиљежили један веома симболичан и важан јубилеј, и то 5. година од реконструкције Бање Кулаши. Веома сам захвална свим гостима, посебно министрима Гашић Сузани, Клокић Златану и Петричевић Вјекославу који су заједно са нама увеличали овај догађај. Сматрам да је ово била и идеална прилика за пуштање у рад још једног веома занимљивог дијела наше бање и нестрпљиво ишчекујемо утиске наших посјетиоца“ казала је Данијела Земун, сувласница Здравствено-туристичког центра Бања Кулаши

Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш истакао је велику захвалност господину Дубравку Земуну и његовој породици на успијешном пословању и промовисању како саме Бање Кулаши тако и општине Прњавор. „Прњавор је тренутно препознатљив управо по Бањи Кулаши која представља примјер доброг пословања. Увјерен сам да ће још више напредовати и у пословном и у друштвеном контексту и сматрам да ће у будућности Бања Кулаши бити на завидном нивоу пословања“ рекао је Томаш.

Здравствени комплекс посједује два термална базена, балнеолошки програм заснован на алкалној води, индивидуални СПА програм, ресторан, отворени сезонски базен. Захваљујући угодној и топлој атмосфери, врхунској гостољубивости и љубазности особља, мјесто је за побољшање здравља, релаксацију и уживање.