Одјељење за просторно уређење Општинске управе општине Прњавор обавјештава грађане и стручну јавност да ће се дана 09.07.2020. године са почетком у 10:00 часова, у просторијама Општине Прњавор (бијела зграда), одржати јавна расправа на  измјену дијела регулационог плана „Исток 2, исток 3 и југ 1“ (измјена III).

У оквиру јавне расправе разматраће се све примједбе, приједлози и мишљења на нацрт горе наведеног регулационог плана.

Све информације везане за јавну расправу могу се добити лично у Одјељењу за просторно уређење, путем имејла [email protected] и на број телефона 051/660-905.

Напомена: на јавној расправи обавезно је ношење заштитних маски а све у складу са новонасталом ситуацијом, те мјерама заштите од ширења корона вируса.