Начелник општине Прњавор, Дарко Томаш и предсједник Скупштине општине, Жељко Симић упутили су искрене честитке грађанима општине Прњавор, са жељом да нову 2021. годину дочекају у добром здрављу и срећи, у кругу својих породичних домова.

„Иза нас је година пуна изазова и неизвјесности, година која је промјенила животне навике и догађаје. Прилагодили смо се новом начину живота, извукли поуке, другачије поредали приоритете и научили да будемо дисциплиновани и одговорни.

Дубоко вјерујемo, да ће 2021. година бити боља и успјешнија од претходне и да ћемо се изборити са неприликом која нас је задесила.

Ми настављамо предано и одговорно радити и стварати бољи амбијент за живот свих нас“, наводи се у заједничкој честитки.