Načelnik opštine, Darko Tomaš i predsjednik Skupštine opštine, Željko Simić uputili su novogodišnju čestitku građanima opštine Prnjavor.

“Našim sugrađanima želimo sve najbolje u novoj godini, da praznične dane proslave u dobrom raspoloženju, sa svojim porodicama i prijateljima.

U novoj godini očekuje nas puno rada, odricanja i odgovornosti. Godina 2023.  sigurno će biti godina puna izazova, ali vjerujemo da ćemo se uspješno suočiti sa istima, i da ćemo predanim radom, birajući put razuma i odgovornosti ostvariti napredak na svim poljima. Zajednički ćemo se radovati svim našim uspjesima, ali i hrabriti jedni druge u teškim trenucima.

Neka nam 2023. godina donese dobro zdravlje, profesionalni uspjeh i ličnu sreću“, navodi se u zajedničkoj čestitki načelnika opštine, Darka Tomaša i predsjednika Skupštine opštine, Željka Simića.