Rukovodstvo Opštine Prnjavor posjetilo je danas vrtiće i mališane obradovalo nikoljdanskim paketićima. Podijeljeno je 412 paketića, u četiri dječija vrtića.

Prilikom posjete JU Dječiji vrtić “Naša radost”, načelnik opštine, Darko Tomaš je rekao da lokalna vlast djeci na simboličan način poklonima nastoji učiniti ovaj dan još ljepšim i svečanijim. Načelnik Tomaš je pohvalio rad rukovodstva, ali  i nastavnog osoblja ovog vrtića, i podsjetio da je pedagog Ljubica Božunović od 157 prijavljenih kanidata iz cijele BiH kao jedina iz Republike Srpske ušla u konkurenciju 10 najboljih  za izbor najkreativnijeg stručnog saradnika. “U vrtiću je odnos prema djeci na izuzetnom nivou, što su nam potvrdili i roditelji na raznim sastancima. U zadnje dvije godine vidljive su i brojne pozitivne promjene u izgledu vrtića“ , rekao je Tomaš. On je dodao da će lokalna zajednica nastaviti da pomaže rad predškolskih ustanova. Direktor Dječijeg vrtića „Naša radost“ Slobodanka Vasić kaže da je danas posebno svečano u ovoj ustanovi jer je vrtić obilježava Nikoljdan kao krsnu slavu. Vasićeva je naglasila da se danas na dječijim licima mogla vidjeti istinska sreća zbog dobijenih poklona. Nikoljdanske paketiće danas su dobila i djeca u privatnim vrtićima „Pčelica“, „Bambi“ i „Mikilend“.