Руководство Општине Прњавор посјетило је данас вртиће и малишане обрадовало никољданским пакетићима. Подијељено је 412 пакетића, у четири дјечија вртића.

Приликом посјете ЈУ Дјечији вртић “Наша радост”, начелник општине, Дарко Томаш је рекао да локална власт дјеци на симболичан начин поклонима настоји учинити овај дан још љепшим и свечанијим. Начелник Томаш је похвалио рад руководства, али  и наставног особља овог вртића, и подсјетио да је педагог Љубица Божуновић од 157 пријављених канидата из цијеле БиХ као једина из Републике Српске ушла у конкуренцију 10 најбољих  за избор најкреативнијег стручног сарадника. “У вртићу је однос према дјеци на изузетном нивоу, што су нам потврдили и родитељи на разним састанцима. У задње двије године видљиве су и бројне позитивне промјене у изгледу вртића“ , рекао је Томаш. Он је додао да ће локална заједница наставити да помаже рад предшколских установа. Директор Дјечијег вртића „Наша радост“ Слободанка Васић каже да је данас посебно свечано у овој установи јер је вртић обиљежава Никољдан као крсну славу. Васићева је нагласила да се данас на дјечијим лицима могла видјети истинска срећа због добијених поклона. Никољданске пакетиће данас су добила и дјеца у приватним вртићима „Пчелица“, „Бамби“ и „Микиленд“.