У складу са закључком Републичког штаба за ванредне ситуације, и на приједлог Општинског штаба за ванредне ситуације, Начелник општине донио је Наредбу о измјени наредбе о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор.

У Наредби о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор („Службени гласник општине Прњавор“ број 16/20) тачка 5. мијења се и гласи:

1. „ 5. Апотеке могу да раде радним даном од 07,00 до 18,00 часова, а викендом од 07,00 до 15,00 часова. У вријеме када апотеке не раде, снабдијевање лијековима и медицинским средствима вршиће се путем дежурства и приправности у најмање једној апотеци.“

Ова Наредба ступа на снагу одмах, а објавиће се у „Службеном гласнику општине Прњавор“.

Наредба о измјени наредбе о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор