На приједлог Општинског штаба за ванредне ситуације, Начелник општине донио је Наредбу о измјени Наредбе о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор.

1. У Наредби о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор број 01/1-014-248/20 21.10.2020. године (“Службени гласник општине Прњавор”, број 46/20) , тачка 6. мијења се и гласи:

“6. До 1.11.2020. године ограничава се радно вријеме од 6.00 до 22.00 часа:

• угоститељским објектима за исхрану и пиће,
  • субјектима који врше доставу хране, ако су регистровани за обављање те дјелатности”.

2. Ова одредба ступа на снагу одмах, и објавиће се у “Службеном гласнику општине Прњавор”.

Наредба о измјени Наредбе о регулисању рада трговинских, угоститељских, занатских, услужних и других објеката и служби на подручју општине Прњавор