На основу члана 8. став 1. и члана 10. став 5. Правилника о критеријумима, начину и поступку остваривања новчаних подстицаја за самозапошљавање младих на подручју општине Прњавор за 2022. године (“Службени гласник општине Прњавор”, број 15/22), а на приједлог Комисије за оцјену пријава за додјелу средстава у оквиру програма помоћи младима кроз “stаrt up” предузетништво, начелник општине д о н о с и:

О Д Л У К У

I

Начелник општине утврђује Коначну ранг листу корисника којима ће бити додијељени новчани подстицаји за самозапошљавање за 2022. годину:

Редни

број

Презиме

Име родитеља

Име

Укупан број остварених бодова(max 100)
1. Пушић Бошко Марко 65
2. Пакушевски Жељко Жељка 56
3. Пиљагић Младен Младенка 55
4. Симић Драго Бранко 45

II

Укупан износ новчаних средстава који се додјељује једном кориснику је 6.000,00 КМ.

III

Одлука о утврђивању Коначне ранг листе корисника и расподјели новчаних подстицаја за самозапошљавање на подручју општине Прњавор за 2022. годину, објавиће се у Службеном гласнику општине Прњавор, на огласној табли и званичној интернет страници Општине Прњавор.