Одјељење за просторно уређење обавјештава грађане и стручну јавност са подручја општине Прњавор, да се нацрт Акционог плана одрживог управљања енергијом и прилагођавања климатским промјенама (SECAP) Општине Прњавор за период до 2030. године, ставља на јавни увид.

Јавни увид се може извршити у просторијама Одјељења за просторно уређење општине Прњавор, Карађорђева број 2, канцеларија број 4, сваким радним даном од 07.00 до 15.00 часова до 23.05.2022. године.

Приједлоге, примједбе и сугестије на нацрт Акционог плана одрживог управљања енергијом и прилагођавања климатским промјенама (SECAP) Општине Прњавор за период до 2030. године, могу се доставити у писменој форми лично, електронској форми на e-mail адресу: [email protected], или путем поште Одјељењу за просторно уређење, Општинска управа општине Прњавор.

Јавна расправа о нацрту Акционог плана одрживог управљања енергијом и прилагођавања климатским промјенама (SECAP) Општине Прњавор за период до 2030. године, одржаће се дана 25. 05. 2022. године у сали Скупштине општине Прњавор, с почетком у 12. 00 часова. Заинтересованим грађанима омогућено је и “on-line” учешће на јавној расправи путем електронске платформе „еCitizen“ регистрацијом на сљедећем линку: https://ecitizen.ba/prnjavor/home.

Све информације у вези са јавним увидом и одржавањем јавне расправе могу се добити у Одјељењу за просторно уређење и на телефоне број: 051/663-162 или 051/663-740, локал 227.