Позивамо све буџетске кориснике, представнике савјета мјесних заједница, јавних предузећа и установа, удружења грађана и све заинтересоване грађане општине Прњавор, да узму активно учешће у јавној расправи о Нацрту буџета општине Прњавор за 2018. годину која ће бити одржана у четвртак, 07.12.2017. године, са почетком у 19 часова, у просторијама Јавне установе Центар за културу.

Заинтересовани грађани увид у документ могу извршити на званичној веб страници Општине prnjavor или непосредно у шалтер сали Општинске управе општине Прњавор, мјесним канцеларијама и у Одјељењу за финансије, канцеларија 19, у времену од 07:00 до 15:00 часова, од 04.12. до 07.12.2017. године.

Све примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити путем мејл адресе [email protected] до дана одржавања јавне расправе или на јавној расправи.