Odjeljenje za lokalni – ekonomski razvoj i društvene djelatnosti poziva sportske organizacije, škole i sportske radnike sa područja opštine Prnjavor da dostave prijedloge sportista za godišnja priznanja najuspješnijim sportistima i ekipama (najperspektivniji mladi sportista (pioniri, kadeti) (ž), najperspektivniji mladi sportista (pioniri, kadeti) (m), najuspješniji sportista – junior (ž), najuspješniji sportista – junior (m), najuspješniji sportista – senior (m), najuspješniji sportista – senior (ž), najuspješnija ekipa – individualni sport i najuspješnija ekipa – kolektivni sport), posebna godišnja priznanja (u kategoriji „Školski sport“, u kategoriji sportista sa invaliditetom, u kategoriji veterana, u kategoriji rekreativaca, u kategoriji za vrhunski sportski rezultat ostvaren u sportskim organizacijama van teritorije opštine Prnjavor, najbolji sportski radnik, najistaknutiji sportski novinar i jubilarne nagrade) i nagradu za životno djelo pojedincima u oblasti sporta.  Prijave se dostavljaju Odjeljenju za lokalni ekonomski razvoj i društvene djelatnosti Opštinske uprave opštine Prnjavor, na propisanim obrascima, koji se mogu preuzeti sa zvanične internet stranice opštine Prnjavor. Prijave će biti razmatrane od strane komisije koju imenuje Upravni odbor Sportskog saveza opštine Prnjavor. Rok za dostavljanje prijava je srijeda, 20.02.2019. godine, lično u prostorijama šalter sale ili poštom na adresu: Svetog Save 10, 78430 Prnjavor.

 

Javni poziv za prikupljanje prijedloga za izbor sportiste opštine Prnjavor za 2018. godinu

Pravilnik o izboru sportiste opštine Prnjavor

Obrazac za izbor najuspješnijeg sportiste opštine Prnjavor za 2018. godinu / pojedinačni sportovi

Obrazac za izbor najuspješnije ekipe opštine Prnjavor za 2018. godinu / ekipni sportovi

Obrazac za izbor najuspješnijeg sportiste veterana opštine Prnjavor za 2018. godinu

Obrazac za izbor najuspješnijeg rekreativca opštine Prnjavor za 2018. godinu

Obrazac – nagrada za životno djelo u oblasti sporta opštine Prnjavor