На основу члана 59. закона о локалној самоуправи („Службени гласник Републике Српске“, број 97/16, 36/19 и 61/21) и члана 3. Одлуке о приступању изради Плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2023-2026. године („Службени гласник општине Прњавор“, број 29/22), начелник општине Прњавор расписује:

ЈАВНИ ПОЗИВ

За доставу приједлога пројеката изградње, реконструкције и одржавања инфраструктурних објеката за потребе израде Плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2023-2026. године

Позивају се сви заинтересовани субјекти (савјети мјесних заједница, организације цивилног друштва, привредни субјекти, предузетници, јавне установе и друге организације) са подручја општине Прњавор да доставе приједлоге пројеката изградње, реконструкције и одржавања инфраструктурних објеката, који ће се користити у процесу израде Плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2023-2026. године.

Скупштина Општине Прњавор је на 16. сједници одржаној дана 01.11.2022. године, донијела Одлуку о приступању изради Плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2023-2026. године. Предвиђено је да процес израде садржи прикупљање приједлога пројеката за период 2023-2026. године од шире јавности, а посебно:

• савјети мјесних заједница;
  • привредна друштва;
  • невладин сектор;
  • спортска удружења;
  • јавне установе;
  • и друге организације и институције.

Предложени приједлози пројеката се могу доставити Тиму за израду Плана капиталних инвестиција општине Прњавор на сљедећи начин:

-лично у шалтер салу општине Прњавор, за Одјељење за стамбено-комуналне послове и инвестиције;

-поштом на адресу: Општина Прњавор, Карађорђева 2, са назнаком „Тим за израду Плана капиталних инвестиција“;

-електронском поштом на адресу [email protected] (у случају доставе е-маилом потребно доставити потписану и скенирану верзију приједлога пројекта).

Вредновање и рангирање пристиглих приједлога ће извршити Тим за израду Плана капиталних инвестиција општине Прњавор именован од стране Начелника општине Прњавор, рјешењем број 01/1-014-480/22 од 30.11.2022. године.

Рок за доставу приједлога пројеката је 25.12.2022. године.

ОБРАЗАЦ ЗА ПРИЈАВУ ПРОЈЕКТА